ELPRO Slovakia

Aug 2021

Vyšívanie pracovného oblečenia vrátane tričiek, monteriek, a mikín vo firemných farbách s logom na viditeľnom mieste.

Dní na realizáciu

Vyšitých kusov

Tisíc vyšitých stehov

ELPRO SLOVAKIA, renomovaná spoločnosť so sídlom na Orave, sa nedávno rozhodla zlepšiť svoj firemný imidž a zvýšiť profesionalitu svojich elektrikárov. Aby dosiahli tento cieľ, obrátili sa na nás, spoločnosť EMBROO, ktorá je špecializovaná na výrobu kvalitného pracovného oblečenia.

ELPRO SLOVAKIA mala jasnú víziu o tom, aké oblečenie potrebujú pre svojich zamestnancov. Chteli pracovné oblečenie vrátane tričiek, monteriek a mikín, ktoré bude v ich vlastných firemných farbách a bude mať ich logo na viditeľnom mieste. Naša spoločnosť s nadšením prijala túto úlohu a začala pracovať na naplnení ich požiadaviek.

Na začiatku sme spoločne s tímom ELPRO SLOVAKIA vybrali vhodné materiály a strihy pre ich pracovné oblečenie. Bolo nám dôležité, aby oblečenie bolo nielen pohodlné a funkčné, ale aj štýlové a reprezentovalo ich spoločnosť v najlepšom svetle. Po dôkladnom premyslení sme sa rozhodli použiť kvalitné materiály, ktoré sú odolné voči opotrebeniu a zároveň pohodlné na nosenie.

V nasledujúcom kroku sme začali pracovať na dizajne oblečenia. Spoločne s tímom ELPRO SLOVAKIA sme vytvorili niekoľko návrhov, ktoré sme im prezentovali. Po úzkej spolupráci a zohľadnení ich pripomienok sme sa dohodli na konečnom dizajne, ktorý bol v súlade s ich požiadavkami a reprezentoval ich firemnú identitu.

Nakoniec sme sa pustili do výroby pracovného oblečenia pre ELPRO SLOVAKIA. Vďaka našim skúsenostiam a vysokému štandardu kvality sme zabezpečili, že každý kus oblečenia bol vyrobený s precíznosťou a starostlivosťou. Dlhodobým cieľom bolo zabezpečiť, aby oblečenie vydržalo aj v náročných podmienkach a plne spĺňalo potreby ich elektrikárov.

Po dokončení výroby sme s radosťou doručili hotové oblečenie ELPRO SLOVAKIA. Ich reakcia na náš výsledok bola nesmierne pozitívna. Boli nadšení z kvality a vzhľadu oblečenia, ktoré sme pre nich vyrobili. Ich elektrikári mali teraz praktické a profesionálne oblečenie, ktoré ich nielen chránilo a zvyšovalo ich bezpečnosť pri práci, ale aj posilňovalo ich firemnú identitu.

ELPRO SLOVAKIA si všimla nielen našu profesionalitu pri výrobe pracovného oblečenia, ale aj našu ochotu ísť nad rámec. Preto sme sa dohodli na ďalšej spolupráci, kde sme im navrhli a vyrobili ďalšie firemné propagačné produkty, ktoré sa zhodovali s ich farebnou schémou a logo. Toto ďalšie rozšírenie spolupráce len posilnilo našu vzájomnú dôveru a priateľstvo.

Táto príkladová spolupráca s ELPRO SLOVAKIA je len jedným z mnohých úspechov, ktoré sme dosiahli. Naša spoločnosť EMBROO je hrdá na to, že sme mohli prispieť k ich úspechu a pomôcť im vytvoriť silný firemný imidž prostredníctvom kvalitného a štýlového pracovného oblečenia.

Ak aj vy hľadáte spoľahlivého partnera pre výrobu pracovného oblečenia a chcete zosilniť váš firemný imidž, kontaktujte nás ešte dnes. Sme tu pre vás, aby sme vám poskytli špičkové oblečenie, ktoré spĺňa vaše požiadavky a reprezentuje vašu spoločnosť s hrdosťou. Začnite budovať silnú firemnú identitu spolu s nami!

N

Vysoký štandard kvality výšiviek

N

Pracovné oblečenie na mieru

N

Spoľahlivý partner pre spoluprácu

Produkty Embroo sú charakterizované precíznosťou a skvelým spracovaním. Ich výšivky pridávajú nášmu sortimentu exkluzivitu a jedinečný charakter. Sú presné, detailné a farebne výrazné, čo odráža ich majstrovstvo a odbornosť v tomto odvetví. Okrem výnimočnej kvality výšiviek sme boli tiež veľmi spokojní s úrovňou služieb, ktoré Embroo poskytuje. Ich tím je vždy ochotný, flexibilný a profesionálny. Komunikácia bola vždy hladká a efektívna, čo výrazne prispelo k úspešnému priebehu našej spolupráce.

Štefan Hruboš

Majiteľ, ELPRO Slovakia

Napíšte nám