Elixs merch

Jan 2023

Vyšívanie a návrh merchu vrátane tričiek, mikín, čiapok, osušiek a ponožiek.

Dní na realizáciu

Vyšitých kusov

Tisíc vyšitých stehov

Lukáš a Xenka sú mediálne známi influenceri, ktorých sleduje státisíce ľudí na Slovensku a v Čechách. Ich pozitívna energia, radosť a nadšenie pritiahli naše energie a tak medzi nami vznikla spolupráca  na výrobe merchu. S radosťou sme prijali túto príležitosť a pomohli im vytvoriť logo, dizajn, grafiku a preniesť ich predstavu do digitálnych vizuálov.

Spolupráca s Lukášom a Xenkou bola plná energie a kreativity. Od začiatku sme cítili ich vášeň a nadšenie pre tento projekt. Spolu sme diskutovali o ich vízii a ako by sme mohli preniesť ich jedinečný štýl do merchu. Naša tím prácou a zručnosťou vytvoril dizajny, ktoré odrážali ich osobnosť a pritom boli esteticky príťažlivé.

Keďže Lukáš a Xenka sú známi aj svojou láskou, rozhodli sme sa uvoľniť ich prvý merch pri príležitosti sviatku zaľúbených – na Valentína. To znamenalo, že sme mali približne mesiac a pol na vytvorenie vizuálov, vzoriek a fotografií produktov a následného spustenia predaja. Vzhľadom na obmedzený časový rámec sme museli pracovať rýchlo a efektívne.

Naša tím sa chopil výzvy s nadšením a oddanosťou. Zabezpečili sme kompletný proces od dizajnu po výrobu a predaj merchu na našich platformách. S radosťou sme vyrobili vzorky, ktoré Lukáš a Xenka schválili, a následne sme sa pustili do produkčného procesu. Každý kúsok merchu bol vyrobený s dôrazom na kvalitu a detaily, aby spĺňal očakávania fanúšikov.

Po spustení predaja sme boli ohromení ohlasom. Fanúšikovia Lukáša a Xenky prejavili veľký záujem o merch. Táto spolupráca nám okrem radosti priniesla aj potvrdenie známeho pravidla – že sa skôr stane zo zákazníka kamarát, ako z kamaráta zákazník.

Spolupráca s Lukášom a Xenkou bola nielen obchodná, ale aj priateľská. Túto skvelú dvojicu sme spoznali nielen ako talentovaných influencerov, ale aj ako úprimných a milých ľudí. Vytváranie merchu pre nich a ich fanúšikov nám prinieslo veľa radosť a uspokojenie.

Táto spolupráca nám ukázala, aký významný vplyv môžu mať pozitívna energia, radosť a nadšenie. Boli sme poctení, že sme mohli byť súčasťou tohto projektu a prispieť k úspechu značky Lukáša a Xenky. Veríme, že ich merch bude aj naďalej šíriť radosť, lásku a potešenie medzi ich fanúšikmi.

N

Vysoká štandard kvality výšiviek

N

Spoľahlivý partner pre spoluprácu

Napíšte nám