Drevoefekt

Feb 2022

Vyšívanie pracovného  reflexného oblečenia, tričiek, mikín, búnd vo firemných farbách s logom na viditeľnom mieste.

Dní na realizáciu

Vyšitých kusov

Tisíc vyšitých stehov

Až po druhom dodaní vzoriek vzoriek sme získali spätnú väzbu a Pán Stráženec vybral tie správne bundy pre svojich vozičkárov (rozumej tých ktorý vykladajú kamióny na paletových vozíkoch ☺. Tieto bundy boli vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré poskytovali dostatočné teplo a odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam. Pre zabezpečenie dobrého vizuálneho efektu a viditeľnosti sme na chrbát každej bundy vyšili firemné logo spoločnosti DREVOEFEKT veľkou výšivkou o veľkosti 30 cm. Toto vyšité logo poskytuje nielen estetický prvok, ale aj výraznú viditeľnosť, čo pomáha zvýšiť bezpečnosť a zároveň prináša dobrú reklamu pre firmu.

Po dodaní nového pracovného oblečenia boli vozičkári spoločnosti DREVOEFEKT nadšení. Teraz mali teplé a reflexné bundy, ktoré zaisťovali komfort a bezpečnosť počas ich náročných pracovných úloh. Vyšité firemné logo na chrbáte dodávalo ich oblečeniu profesionálny vzhľad a pomáhalo budovať silnú firemnú identitu.

Nové pracovné oblečenie s vyšívaným logom DREVOEFEKT sa stalo dôležitým nástrojom pre dobré PR spoločnosti. Vozičkári sa cítili hrdí a dôstojní, keď reprezentovali spoločnosť svojou prácou a priamo nosili firemnú značku na svojich bundách. Okrem toho, keď pracovali na vysokej výške alebo v ruchu skladu, ich veľké vyšívané logo poskytovalo jasnú viditeľnosť, čo prispievalo k ich bezpečnosti a zabránilo prípadným nebezpečným situáciám.

Spolupráca so spoločnosťou DREVOEFEKT pri zabezpečení teplého a reflexného pracovného oblečenia pre vozičkárov bola pre nás veľmi uspokojujúca. Sme hrdí, že sme mohli prispieť k zlepšeniu pracovných podmienok týchto pracovníkov a zároveň pomohli budovať silnú identitu a viditeľnosť spoločnosti DREVOEFEKT. Naďalej budeme pokračovať v poskytovaní kvalitného pracovného oblečenia a služieb, aby sme zabezpečili optimálnu bezpečnosť a pohod

N

Vysoká štandard kvality výšiviek

N

Pracovné oblečenie na mieru

N

Spoľahlivý partner pre spoluprácu

Napíšte nám