DBK Elektro

Nov 2021

Vyšívanie pracovného oblečenia, šiltoviek, tričiek vo firemných farbách s logom na viditeľnom mieste.

Dní na realizáciu

Vyšitých kusov

Tisíc vyšitých stehov

Firma DBK pôsobí ako odborník v oblasti elektroinštalácií a zamestnáva viac ako 80 kvalifikovaných elektrikárov v Nemecku. Sú špecializovaní na poskytovanie komplexných elektroinštalačných služieb pre rôzne priemyselné a komerčné projekty. Ich odbornosť a skúsenosti im umožňujú realizovať inštalácie elektrických systémov, montáže osvetlenia, elektrických rozvodov, zabezpečovacích systémov a ďalších elektroinštalácií v súlade s najnovšími technologickými štandardmi a predpismi.

V spolupráci s firmou DBK sme pre nich zabezpečili výrobu pracovného oblečenia prostredníctvom našich vyšívacích služieb. Na začiatku nám zákazníci poskytli monterky, ktoré si sami zakúpili v Nemecku. Naše vyšívacie oddelenie sa postaralo o profesionálne vyšívanie ich loga na tieto monterky. DBK boli veľmi spokojní s kvalitou našej práce a rýchlosťou dodania. Neskôr sme im ponúkli možnosť výroby pracovného oblečenia od nášich dodávateľov, ktorí poskytujú kvalitné monterky a  produkty, vhodné pre ich elektroinštalačné prostredie za polovičné ceny. Tento krok umožnil DBK získať oblečenie špeciálne prispôsobené ich potrebám a taktiež profesionálnemu imidžu firmy pri výkone zákazok 

Vďaka našej pravidelnej spolupráci sme schopní pravidelne dodávať DBK nové pracovné oblečenie, ktoré je nevyhnutné pre ich elektroinštalačné služby. Sme hrdí na to, že sme súčasťou ich tímu a môžeme prispievať k ich profesionálnemu vystupovaniu a pohodliu ich zamestnancov. Naša spoločná snaha a zameranie na kvalitu nám umožňujú budovať pevné partnerstvo s DBK a spoločne dosahovať úspech vo svojich oblastiach.

 A jeden malý elektrikársky vtip na záver ? Ako sa volá elektrikár, ktorý vždy zaspáva? Žiarovkár! laughing

N

Vysoký štandard kvality výšiviek

N

Pracovné oblečenie na mieru

N

Spoľahlivý partner pre spoluprácu

Napíšte nám